Kdo jsme?

Společnost Broker Investment nabízí své služby široké veřejnosti, a to jak z oblasti retailu, tak corporate. Náš zkušený tým řeší pro tyto klienty oblast finančního poradenství a plánování. Rádi zkonzultujeme Vaše aktuální majetkové portfolio.

Broker Investment, s.r.o.Poradíme Vám jak správně a bezpečně zhodnotit vaše peníze a do čeho investovat

Broker Investment, s.r.o. je registrovaným investičním zprostředkovatelem podle zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu. Registrace investičního zprostředkovatele: č. 2014/3201/570, udělena od ČNB, Na Příkopě 28.

Cílem společnosti je poskytovat klientům privátní investiční poradenství založené na vhodném mixu kvalitních investičních produktů od renomovaných finančních institucí napříč celým trhem investičních nástrojů. Naše služby nejsou omezeny jen na úzkou skupinu investičních produktů, které standardně nabízejí banky a většina investičních institucí. Při poskytování našich služeb také dbáme na optimální regionální, měnovou a sektorovou diverzifikaci. Proto můžeme zpravidla pro klienta dosáhnout dlouhodobého, stabilního a bezpečného zhodnocení finančních prostředků ve větší míře, než může získat u bank a dalších investičních institucí.

Váš investiční poradceProstudujte informace, které nemá ani 0,01% investorů v ČR.

Broker Investment poskytuje služby všem klientským segmentům na trhu investic. Pro aktivní zkušené investory s větším objemem kapitálu poskytujeme aktivní formu poradenství spočívající v individuálních pravidelných investičních doporučení, přijímání a předávání pokynů týkajících se investičních nástrojů, monitoringu vývoje klientského portfolia, odborné individuální konzultace, tipech na zajímavé investiční příležitosti a pravidelného reportingu. Stejně tak pro pasivní drobnější a méně zkušené investory s menším objemem kapitálu či pro spořící klienty poskytujeme pasivní formu poradenství spočívající v jednorázovém sestavení investičního portfolia pro pasivní držení či ve výběru vhodných dlouhodobých produktů pro pravidelné investice.

Prioritou společnosti je vždy minimalizace investičního rizika pro klienta. Broker Investment vždy doporučuje takovou investiční strategii, která zaručuje nejnižší míru rizika pro daný investiční cíl. Broker Investment poskytuje pouze kvalifikované a odborné investiční poradenství založené na kvantitativní a kvalitativní analýze investice a jejích rizik. Broker Investment zásadně neposkytuje investiční služby spekulativního charakteru.