Obchodování s ETF

Jako rostoucí sektor ve vesmíru investičních produktů jsou ETF vhodné pro realizaci různých investičních příležitostí. Použijte ETF k vytvoření základní alokace a diverzifikaci stávajících portfolií nebo k implementaci nových strategií.
Kdo jsme?

Obchodování s ETFSeriózní obchodníci potřebují seriózní nástroje

Díky naší obchodní platformě budete mít přístup k jedněm z nejlepších nástrojů aktivního obchodníka, včetně technických analytických nástrojů světové úrovně, které jsou navrženy tak, aby vám pomohly odhalit potenciál obchodování s akciemi online

Obchodníkům poskytujeme přímý přístup k světovým akciovým trhům, stejně jako možnost zajišťovat a / nebo diverzifikovat portfolio akcií s mnoha dalšími třídami aktiv, a to vše z jednoho obchodního účtu. Kromě více než 14 500 akcií můžete obchodovat i s dalšími typy aktiv.

Broker Investment nabízí flexibilitu a funkce, které potřebujete k tomu, aby se vaše obchodní myšlenky proměnily ve skutečnost. Obchodujte téměř s jakýmikoliv akciemi z celého světa, mějte pod kontrolou možná rizika, a pokud si myslíte, že akciová aktiva poklesnou, využijte možnosti krátkých pozic.

S Broker Investment můžete na našich obchodních platformách obchodovat s krátkými pozicemi. Prostřednictvím obchodních nástrojů jsou obchodníci také schopni nakupovat nebo prodávat celé indexy jediným kliknutím.

BI vám umožňuje vybrat si z několika typů objednávek, včetně objednávek za trh, limitních objednávek, stop a trailing stop s funkcí GTC (Good-Till-Canceled). Vyspělejší obchodníci s akciemi mohou těžit také z použití algo příkazů.

Plaťte jen za výsledkyPoradíme Vám jak správně a bezpečně zhodnotit vaše peníze a do čeho investovat

Váš zisk = naše motivace

Naše odměna za poskytování investičního poradenství je odvozena pouze z podílu na Vašem zisku.

Návrh investice

Investiční nástroje pro pasivní držení Vám navrhneme zcela ZDARMA!

Umíme akcie, fondy i banky

Výhodně zprostředkujeme investice do podílových fondů či akcií, produkty pravidelného investování či bankovní vklady.