Investiční mentoring
a analýza portfolia

Naši finanční mentoři vedou své klienty k lepšímu zhodnocení svých volných prostředků a chrání je před zbytečnými chybami, které sužují mnoho lidí na finančních trzích.
Kdo jsme?

Investiční mentoringZaregistrujte si s předstihem volné místo a emailem si dohodněte požadovaný časový termín včetně délky trvání konzultace.

Nebaví Vás se koukat na nulové zhodnocení volných finančních prostředků, které Vám poskytuje Vaše banka? Nechcete dál sledovat, jak Vám inflace doslova užírá peníze z běžných účtů? Chystáte se začít investovat a chcete se vyhnout začátečnickým chybám? Nebo jste začínající investor a láká Vás investovat do akcií, dluhopisů apod., ale nechcete, aby hned první zkušenost byla negativní? Jste již zkušený investor, ale investice Vám nepřinášejí to, co jste si na začátku představoval? Začínáte stagnovat, nebo dokonce je Vaše portfolio v červených číslech? Pokud se ztotožňujete s něčím výše uvedeným, tak Vám nabízíme možnost využít našich služeb v oblasti investičního mentoringu a analýzy portfolia s návrhem řešení na zlepšení Vaší aktuální situace.

Proč byste měli využít investiční mentoring? Jedná se o profesionální konzultaci, jakousi podanou ruku nejen pro zkušeného investora, nýbrž pro člověka, který je nováčkem v oblasti řešení osobních financí a investic. Mentoři jsou zkušení lidé těžící ze svých dlouholetých zkušeností a znalostí finančních trhů.

Finanční experti Vám dokáží poradit, předat know how a zejména pomoct při tvorbě investičního portfolia. Rovněž Vám pomohou správně diverzifikovat Vaše portfolio tak, abyste byli chráněni proti výkyvům trhu a přesto to přinášelo maximální možný zisk. Hlavním cílem je naučit Vás efektivně využívat technickou a fundamentální analýzu, která Vám pomůže lépe se orientovat na trhu. Mentoring ale zahrnuje mnohem více – ochotu vést, přátelský přístup a radu, kde se učit a sledovat důležité informace z trhu, které se potom skloubí s nezbytnou disciplínou, jenž je na finančním trhu zapotřebí.

On-line obchodování akcií, obzvláště pak obchodování na forexu se stalo fenoménem 21. století. Dnes má již každý člověk možnost vstoupit do světa financí a naučit se rozumět dění na burzovních a mimoburzovních trzích. Na této školící akci se dozvíte mnoho důležitých informací, od základních pojmů používaných při tradingu, důležitých obchodních pravidel manuálního obchodování až po zajímavé informace o automatizovaných obchodních systémech.

Plaťte jen za výsledkyPoradíme Vám jak správně a bezpečně zhodnotit vaše peníze a do čeho investovat

Váš zisk = naše motivace

Naše odměna za poskytování investičního poradenství je odvozena pouze z podílu na Vašem zisku.

Návrh investice

Investiční nástroje pro pasivní držení Vám navrhneme zcela ZDARMA!

Umíme akcie, fondy i banky

Výhodně zprostředkujeme investice do podílových fondů či akcií, produkty pravidelného investování či bankovní vklady.